Klimaslavik

Montáž klimatizácie

Servis klimatizácie? U nás Vám zabezpečíme kompletnú údržbu zariadenia. 

Od návrhu až po realizáciu

Celý proces inštalácie máme od začiatku až do konca navrhnutý a optimalizovaný tak, aby trval čo najkratšie. Celá inštalácia je vykonaná našimi profesionálnymi odborníkmi, ktorí si kladú za cieľ kvalitu a čisto odvedenú prácu.

Kvalitná montáž zariadení (v súlade s predpismi a požiadavkami výrobcu) je kľúčová pre správne fungovanie zariadenia a jeho dlhú životnosť.

Klimaslavik

Čo zahŕňa montáž?

Jednoduchá montáž klimatizácie do bytu či domu, kedy vonkajšia jednotka je inštalovaná konzolou na obvodovej stene z vonkajšej strany a vnútorná jednotka, v rovnakom mieste z vnútornej strany. Na zakrytie CU potrubia, kabeláže a kondenzačnej hadice nie je potreba krycej lišty. Odtok kondenzátu je vytvorený samospádom na terén.

5 rokov záruka na klimatizáciu vďaka servisu

U nás máte vďaka servisu klimatizácie predĺženú 5 ročnú záruku na všetky značky a výkony klimatizácií, ktoré sú nami dodané a nainštalované.

Nechajte to na odborníkov

Poskytujeme profesionálnu montáž systémov klimatizácie, chladenia, vetrania, vykurovania a merania a regulácie. Naši technici sú kvalifikovaný na to aby vedeli poskytnúť naším zákazníkom tú najkvalitnejšiu službu. Navyše tým predĺžite životnosť samotných klimatizačných jednotiek. 

klimatizácia
72%
vzduchotechnika
56%
KLIMASLAVIK

Čistenie klimatizácie

Nie je iba o vyčistení filtrov je to veľmi  dôležité a užitočné pre jej sprány chod. Je potrebné ju vykonávať, aj napriek tomu, že klimatizáciu často nepoužívate. Servis klimatizácie vykonávame našimi pracovníkmi. Každá jedna klimatizácia si zaslúži byť čistá, voňavá, udržiavaná a hlavne v 100% stave.

klimaslavik

Kvalita na prvom mieste

Servis klimatizácie vykonávame našimi pracovníkmi. Každá jedna klimatizácia si zaslúži byť čistá, voňavá, udržiavaná a hlavne v 100% stave.