Ponuka našich služieb

Inštalácia bytových klimatizácií

Splitová alebo multisplitová klimatizačná jednotka je tichý a energeticky úsporný spôsob chladenia, ktorý prináša pohodlie vychladeného vzduchu do vášho domu, bytu alebo kancelárie.

Splitová / multisplitová klimatizačná jednotka sa skladá z výmenníka tepla umiestneného vo vonkajšej jednotke, ktorá zároveň obsahuje invertorový kompresor poskytujúci optimálnu energetickú účinnosť. Vnútorná klimatizačná jednotka namontovaná na stenu v blízkosti stropu poskytuje výstupné mriežky, ktoré privádzajú chladený vzduch tak, aby vyhovoval osobným preferenciám zákazníka. Jednotky su ovládané pomocou diaľkového ovládania alebo pomocou aplikácie mobilného telefónu cez WiFi pripojenie. Väčšina systémov klimatizácie je tiež vybavená funkciami oneskorenia štartu, funkciou nočného režimu, ktoré umožňujú nastaviť variabilné predvoľby pre zapnutie a vypnutie systému. Zabudované snímače teploty a vlhkosti zabezpečujú optimálnu prevádzku klimatizácie v pomere k spotrebe elektrickej energie. Keď systém dosiahne požadovanú teplotu, vonkajšia jednotka automaticky upraví chod systému a zníži výkon. Takéto technické riešenie je vhodné predovšetkým do bytov, domov alebo menších kancelárií. Pred každou z takýchto montáži je potrebná obhliadka miesta inštalácie.


Inštalácia DVM a VRV systémov

Klimatizácia systému DVM alebo VRV je najefektívnejším spôsobom pre dosiahnutie pohodlia chladeného alebo vykurovaného vzduchu pre rodinný dom, kancelársky komplex alebo viacúrovňovú budovu. Je to systém často používaný v hoteloch, nemocniciach a veľkých kancelárskych priestoroch, v ktorých sa pohybuje väčšie množstvo ľudí.

Systém DVM alebo VRV pozostáva z viacerých vnútorných jednotiek a z jednej alebo viacerých vonkajších jednotiek. Tieto počty a rozdelenie systémov závisí od počtu vnútorných jednotiek a celkové chladiaceho výkonu. V prípade inštalácií v rodinných domoch je potrebná jedna vonkajšia jednotka, na ktoru podľa potreby vieme pripojiť vnútorné jednotky. V prípade veľkých komplexov sa chladiaci systém skladá z viacerých systémov DVM. Aj v tejto oblasti technika pokročila a aj pri týchto systémoch je možné klimatizačné zariadenia ovládať pomocou tabletu a aplikácie.Rekuperácia / Vzduchotechnika

Neoddeliteľnou súčasťou našej ponuky je aj montáž a servis vzduchotechnických zariadení. Inštalujeme predovšetkým vzduchotechniku a rekuperáciu do bytov a rodinných domov, avšak snažíme sa vyhovieť aj našim zákazníkom, akými sú výrobné a skladové haly alebo veľké obchodné priestory. V spolupráci s našimi partnermi sme schopní zabezpečiť kompletné riešenie pre akýkoľvek priestor. Pre viac informácií a spracovanie cenovej ponuky alebo návrhu nás prosím neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás:   0948 245 446