Klimaslavik

Klimatizácie do domu

Klimatizácia do domu či do bytu? Vyberte si z našej ponuky špičkových nástenných, kazetových alebo parapetných jednotiek.

klimaslavik

Inštalácia bytových klimatizácií

Vnútorná jednotka by mala byť umiestnená tak, aby chladný vzduch nefúkal priamo na ľudí v miestnosti. Smer prúdenia vzduchu sa reguluje lamelami.

Samotná montáž klimatizácie si vyžaduje odborný prístup a dostatočné zručnosti pracovníkov, ktorí ju vykonávajú. Naším klientom zabezpečme dodanie klimatizačnej jednotky a odbornú montáž, ktorá väčšinou zahŕňa:

01

02

03

04

05

KLIMASLAVIK

Čistenie klimatizácie

Nie je iba o vyčistení filtrov je to veľmi  dôležité a užitočné pre jej sprány chod. Je potrebné ju vykonávať, aj napriek tomu, že klimatizáciu často nepoužívate. Servis klimatizácie vykonávame našimi pracovníkmi. Každá jedna klimatizácia si zaslúži byť čistá, voňavá, udržiavaná a hlavne v 100% stave.

klimaslavik

Aké výhody vám klimatizácia prináša?

klimaslavik

Vhodny typ klimatizácie?

Počítate každé euro a riešite hlavne koľko bude klimatizácia stáť? Alebo vám na sume nezáleží, ale chcete aby klimatizácia bola doplnok do vášho interiéru?

Použitím vhodných typov klimatizácie si môžete v bytochrodinných či rezidenčných domoch a chatách zlepšiť prostredie pre život priamo doma.

Kvalitné a uznávané značky klimatizácií

Mitsubishi
84%
daikin
90%
hisense
64%
Samsung
71%

Zaškolenie do ovládania klimatizácie

Po kompletnom namontovaní a nastavení klimatizácie vykonajú naši skúsení odborníci potrebné skúšky funkčnosti pomocou testovacieho režimu. Keď je všetko v poriadku, klienta v krátkosti zaškolíme v základnej obsluhe a pravidlách správneho používania klimatizácie.

Jednotky sú ovládané pomocou diaľkového ovládania alebo pomocou aplikácie mobilného telefónu cez WiFi pripojenie. Klimatizácia vám tiež poskytne informácie o svojej prevádzke či spotrebe energie, pamätá si obľúbené nastavenia, prípadne pripomenie čas na čistenie filtrov, niektoré zariadenia možno aj naprogramovať. 

KLIMASLAVIK

Kontaktujte nás a informujte sa

Veríme, že iba tak môžeme naším klientom poskytovať komplexné a inovatívne riešenia na mieru.

Dodávame a inštalujeme iba tie najkvalitnejšie klimatizačné zariadenia, akými sú značky ako Daikin ™, Samsung ™ Toshiba ™, Mitsubishi ™.

Máte otázky?

© KLIMASLAVIK 2022 | Všetky práva vyhradené.