Klimaslavik

Chladiace systémy pre firmy

Od energeticky účinného vykurovania a klimatizácie po vetranie a riadenie budov ponúkame klimatizačné riešenia pre vaše budovy.

klimaslavik

Inštalácia chladiacich systémov

Prinášame vám široké spektrum modelov kazetových, kanálových, nástenných či iných prevedení klimatizácie, ktoré sú ideálne práve na inštaláciu do administratívnych a výrobných priestorov. 

Klimatizácia systému DVM alebo VRV je najefektívnejším spôsobom pre dosiahnutie pohodlia chladeného alebo vykurovaného vzduchu pre rodinných domoch alebo kancelárských priestoroch, v ktorých sa pohybuje väčšie množstvo ľudí.

klimaslavik

Aké výhody vám chladiaci systém prináša?

klimaslavik

Použitie vhodného systému

Systém DVM alebo VRV pozostáva z viacerých vnútorných jednotiek a z jednej alebo viacerých vonkajších jednotiek.Prítomnosť klimatizácie v administratívnych či výrobných priestoroch spoločností je dnes považovaná za nevyhnutnosť. Klimatizácia totiž zabezpečuje optimálnu teplotu na pracovný výkon, a tak maximálny komfort pre zamestnancov. 

V prípade veľkých komplexov sa chladiaci systém skladá z viacerých systémov DVM. Aj v tejto oblasti technika pokročila a aj pri týchto systémoch je možné klimatizačné zariadenia ovládať pomocou tabletu a aplikácie.

Poskytujeme odborné poradenstvo

Pri výbere chladiacich systémov, klimatizácie, vzduchotechniky, ale aj jej realizáciu, údržbu a servis.

Rekuperácia vzduchu

Moderné domy sa už bez systému riadeného vetrania s rekuperáciou nezaobídu. V zásade je rekuperácia spätným záskavaním tepla. Spätné získavanie tepla zo znehodnoteného vzduchu má účinnosť 60 – 99%, čo predstavuje výrazné úspory tepla pri vykurovaní.

Systém vetrania s rekuperáciou tepla zároveň zabezpečuje optimálnu výmenu vzduchu v objekte. Objekty sú vetrané automaticky i v čase, keď nie sú obývané, ale s nižšou intenzitou výmeny vzduchu.

KLIMASLAVIK

Druh klimatizácie je dôležitý

Systémy VRV znižujú spotrebu energie optimalizovaním sezónnej výkonnosti účinnými vnútorným a vonkajšími jednotkami, inovatívnymi technológiami a inteligentným riadením energie.

Dôraz na nízku spotrebu, dlhodobú prevádzku a maximálne užívateľské pohodlie pre zákazníka je našou prioritou.

Nízke prevádzkové náklady

Najnovšie zariadenie je navrhnuté tak, aby automaticky optimalizovalo výkon celého systému v každej minúte dňa. Kombinácia vnútorných jednotiek VRV a Split vnútorných jednotiek v jednom systéme.

Patria sem vysoko účinné vonkajšie jednotky, vnútorné jednotky s inteligentnými snímačmi, technológia rekuperácie tepla, ovládanie inteligentného riadenia energie a oveľa viac.

KLIMASLAVIK

Kontaktujte nás a informujte sa

Veríme, že iba tak môžeme naším klientom poskytovať komplexné a inovatívne riešenia na mieru.

Dodávame a inštalujeme iba tie najkvalitnejšie klimatizačné zariadenia, akými sú značky ako Daikin ™, Samsung ™ Toshiba ™, Mitsubishi ™.

Máte otázky?

© KLIMASLAVIK 2022 | Všetky práva vyhradené.