Klimaslavik

Servis klimatizácie

Servis klimatizácie? U nás Vám zabezpečíme kompletnú údržbu zariadenia

Údržba klimatizácie

Zabezpečíme vyčistenie vašej klimatizácie, vydezinfikujeme vnútornú jednotku, zmeriame tlak chladiva v chladiacom okruhu a dotiahneme všetky spoje na chladivovej a elektrickej sústave klimatizácie.

Servis klimatizácie je potrebný pre správne fungovanie vášho zariadenia počas klimatizačnej a vykurovacej sezóny. Servis klimatizácie odporúčame vykonávať vždy pred začatím klimatizačnej sezóny a to v období február / marec / apríl.

klimaslavik

Kedy je čas na servis?

Servis vykonávame vždy pred začiatkom vykurovacej sezóny a to v mesiacoch február, marec, apríl. Tak aby bolo zariadenie plne pripravené na klimatizačnú sezónu. Pri malých klimatizáciách sa doporučuje servis vykonávať minimálne 1 krát za rok.

Pri väčších zariadeniach je potrebné servis vykonávať aspoň 2 krát do roka (jar / jeseň).

The,Technicians,Are,Cleaning,The,Air,Conditioner,By,Spraying,Water.

5 rokov záruka na klimatizáciu vďaka servisu

U nás máte vďaka servisu klimatizácie predĺženú 5 ročnú záruku na všetky značky a výkony klimatizácií, ktoré sú nami dodané a nainštalované.

Nechajte to na odborníkov

Profesionálne vykonaný servis klimatizácie vám zabezpečí okrem čistého sviežeho vzduchu z klimatizácie aj spoľahlivý chod zariadení v systéme. Navyše tým predĺžite životnosť samotných klimatizačných jednotiek. 

Preto by ste dôležitosť pravidelných servisných prehliadok nemali podceňovať. Naši odborníci ich pre vás spoľahlivo a radi vykonajú.

Čistenie klimatizácie

Nie je iba o vyčistení filtrov je to veľmi  dôležité a užitočné pre jej sprány chod. Je potrebné ju vykonávať, aj napriek tomu, že klimatizáciu často nepoužívate. Servis klimatizácie vykonávame našimi pracovníkmi. Každá jedna klimatizácia si zaslúži byť čistá, voňavá, udržiavaná a hlavne v 100% stave.

klimaslavik

Kvalita na prvom mieste

Pri servise klimatizácií servisný technik vydezinfikuje klimatizáciu, skontroluje stav prevádzkového chladiva, vyčistí vonkajšiu jednotku, skontroluje elektroinštaláciu a pripraví Vašu klimatizáciu na letnú sezónu. Nakoniec vykoná zápis do servisného protokolu.

Objednajte svoju klimatizáciu na servisnú prehliadku už teraz a pripravte sa tak na ďalšiu sezónu.

KLIMASLAVIK

Kontaktujte nás a informujte sa

Veríme, že iba tak môžeme naším klientom poskytovať komplexné a inovatívne riešenia na mieru.

Dodávame a inštalujeme iba tie najkvalitnejšie klimatizačné zariadenia, akými sú značky ako Daikin ™, Samsung ™ Toshiba ™, Mitsubishi ™.

Máte otázky?

© KLIMASLAVIK 2022 | Všetky práva vyhradené.