Klimaslavik

O spoločnosti

Už viac ako 9 rokov realizujeme riešenia na mieru. Ponúkame vám dostatok skúsenosti, zodpovednosť a odbornosť.

01

Dlhoročné skúsenosti

Hoci patríme k mladším firmám, v oblasti inštalácií klimatizácií a vzduchotechniky sa opierame o bohaté dlhoročné skúsenosti našich šikovných montážnikov.

02

Obhliadka lokality

Pred každou inštaláciou je nutná obhliadka miesta inštalácie zariadenia. Konštrukčné riešenie sa odvíja od veľkosti plochy a typu zvolenej klimatizácie.

03

Certifikovaný predajca

Naša firma je certifikovaná na inštaláciu klimatizačných zariadení. Patríme k špičkovým zhotoviteľom klimatizácií a vzduchotechniky na Slovensku. Bezplatne vám vytvoríme cenovú ponuku presne na mieru vášho projektu.

04

Montáž a servis

Ponúkame kompletné služby v oblasti inštalácie. montáže a servisu klimatizácií. Zákazníkom poradíme aj pri komplikovaných problémoch s umiestnením klimatizácie. Vždy vám poskytneme rýchly servis.

05

Záruka až 5 rokov!

Záleží nám na tom, aby cena bola zárukou potrebnej kvality. Preto našim zákazníkom poskytujeme na klimatizácie štandardnú záruku 2 roky a na vybrané druhy klimatizácií záruku až 5 rokov!

06

Starostlivost o zákazníka

Záleží nám na tom, aby cena bola zárukou potrebnej kvality. Snažíme sa vyjsť našim klientom maximálne v ústrety aj pri tvorbe cenovej ponuky. Môžete s nami konzultovať všetky otázky ohľadom klimatizácií.

Ako pracujeme?

Sme certifikovaná firma, ktorá vám ponúka množstvo individuálnych riešení na mieru.

Návrh a vypracovanie dokumentácie

Každej inštalácii klimatizácie predchádza cenový návrh a návrh riešenia montáže. Ak máte záujem o obhliadku. Radi prídeme na obhliadku a navrhneme pre vás vhodné riešenie klimatizácie.

Realizácia a montáž klimatizácií

Neoddeliteľnou súčasťou našej práce je dodržanie komfortu, kvality a funkčnosti. Každému spusteniu chladiaceho zariadenia predchádza niekoľko nevyhnutných krokov, ktoré striktne dodržujeme.

Nainštalujeme vám aplikáciu do mobilu

Jednotky sú ovládané pomocou diaľkového ovládania a aplikácie mobilného telefónu cez WiFi pripojenie. Klienta zaškolíme v základnej obsluhe a pravidlách správneho používania klimatizácie.

KLIMASLAVIK

Kontaktujte nás a informujte sa

Veríme, že iba tak môžeme naším klientom poskytovať komplexné a inovatívne riešenia na mieru.

Dodávame a inštalujeme iba tie najkvalitnejšie klimatizačné zariadenia, akými sú značky ako Daikin ™, Samsung ™ Toshiba ™, Mitsubishi ™.

Máte otázky?

© KLIMASLAVIK 2022 | Všetky práva vyhradené.